Vizualizări: 2.168
A fost condamnat la 6 luni de închisoare pentru infracțiunea de furt
În cursul zilei de ieri, 22 iulie, polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Orăștie au pus în aplicare un mandat de executare a pedepsei închisorii emis de Judecătoria Orăștie pe numele unui bărbat de 36 de ani, domiciliat în municipiu.

Publicitate
Acesta a fost condamnat la o pedeapsă de 6 luni de închisoare pentru comiterea infracțiunii de furt. În urma activităților operative, polițiștii l-au identificat pe raza municipiului Orăștie și l-au condus la Penitenciarul Deva, unde a fost încarcerat pentru executarea pedepsei privative de libertate.
Informează IPJ Hunedoara
Publicitate
*Foto copertă: arhivă






